Sıkça Sorulan Sorular


Bi.Bran kimler için tavsiye edilir?

Bi.Bran’dan en fazla yararlananlar, zayıf bağışıklık sistemine sahip olanlar ve bağışıklık sistemini baskılayıcı tedavi süreçlerinden geçenlerdir.


Bi.Bran belirli hastalıkların tedavisi veya tedavisi midir?

Bi.Bran, kendi başına herhangi bir hastalık veya tıbbi durum için bir ilaç veya tedavi değildir. En başarılı şekilde bir sağlık bakımı uygulayıcısı tarafından denetlenen uygun bir tedavi programına (geleneksel veya diğer) ek olarak kullanılır.


Bi.Bran, X, Y veya Z hastalığı için faydalı olur mu?

Genel olarak, bağışıklık sistemini baskılayan bir hastalık yaşayan bireylerin Bi.Bran takviyesinden daha fazla fayda sağlaması muhtemeldir. Ancak bir kez daha Bi.Bran'ın kendi başına bir tedavi OLMADIĞINI vurgulanmak gerekir.

Genel olarak viral yolla bulaşan hastalıklar, enfeksiyonlar ve kemoterapi ve radyoterapi gibi bağışıklık sistemini baskılayan konvansiyonel kanser tedavileri gören kişiler mevcut tedavilerinin yanında Bi.Bran gıda takviyesi kullanımında yüksek fayda sağlamaktadır.

Bi.Bran desteğinin en fazla bildirilen yararlarından birinin, mevcut konvansiyonel tedaviler sırasında yaşam kalitesini arttırmaya yardımcı olmasıdır.


Otoimmün bir hastalık varsa, Bi.Bran MGN-3'ten kaçınılmalı mıdır?

Otoimmün hastalıklar, bağışıklık sisteminin kendi vücuduna saldırdığı durumlardır - öz ve öz olmayan arasındaki farkı ayırt etme yeteneğini kaybetti. Otoimmün hastalıkların örnekleri romatoid artrit, multipl skleroz, sedef hastalığı ve Crohn Hastalığıdır. Sorun ciddiyse, doktorlar bu kendi kendine saldırının ciddiyetini zayıflatmak için immün baskılayıcı ilaçları reçete edecektir.

Bağışıklık sistemi tarafından reddedilmeyi asgariye indirmek amacıyla immünosupresanlar da hücre, doku veya organ nakli için reçete edilir. Bu yüzden, eğer immünsüpresif ilaçlar kullanıyorsanız, o zaman açıkça Bi.Bran kullanmamanız veya en azından önce doktorunuza danışmanız önerilir.


Saşelerin ve tabletlerin etkinliği arasında bir fark var mı?

Bi.Bran MGN-3 üreticileri, Bi.bran'ın içeri girdiği formlar arasında etkinlikte bir fark olmadığı konusunda güvence verdiler. Bu nedenle, 4 tablet almak, bir saşe almaya tamamen eşdeğerdir: her ikisi de 1000 mg Arabinoksilan bileşeni içerir. (Tabletler, daha küçük dozajlarda olanlar ve tozun yarım bardak su ile karışmasını istemeyenler için daha uygundur.)

Bununla birlikte, saşeler daha kolay emildiklerinden, ideal olarak yemekten yaklaşık 20 dakika sonra alınmalı, tabletler yemekle birlikte alınmalıdır.


Bi.Bran, Biobran, MGN-3 ve Immunobran aynı ürünler midir ?

Evet, tüm bunlar Dawia Pharmaceutical tarafından Japonya'da üretilen aynı Arabinoksilan MGN-3 bileşeninin farklı ülkelerde, o ülkenin yasal regülasyonlarına göre kullanılmakta olan farklı ticari marka isimleridir. İçerik ve etken maddeler tamamen aynıdır.


Bi.Bran bir kök hücre nakli sırasında alınabilir mi?

Birisi kök hücre tedavisi gördüğü zaman, kök hücrelerin reddedilme riskini azaltmaya yardımcı olmak için sürekli olarak immünosüpresanlar üzerindedir. Bu süre zarfında, bağışıklık fonksiyonunu artıran hiçbir şey alınmamalıdır. Kök hücreler alındıktan ve immün baskılayıcılar durdurulduktan sonra, mutlaka doktorunuzun bilgisi ve kontrolü altında Bi.Bran alınabilir.


Hamile kadınlar Bi.Bran'ı alabilir mi?

Hamilelik ve emzirme dönemleri ile hastalık ve ilaç kullanılması durumlarında Bi.Bran kullanırken mutlaka doktorunuza danışmanız önerilir.