Bi.Bran®’ın Özellikleri


KOLAY EMİLİM
Arabinoksilan MGN-3 uzun zincirli klasik arabinoksilana göre patentli tekniklerle üretilen kısa zincirli yapısı ile ince bağırsaklardan hızlıca emilir ve kan dolaşımına katılır.

TOKSİK DEĞİLDİR
Arabinoksilan MGN-3’ün toksik olmadığı klinik olarak gösterilmiştir.

ARAŞTIRMALAR TARAFINDAN DESTEKLENEN
Arabinoksilan MGN-3 faydaları Avrupa, Amerika ve Japonya’da gerçekleştirilen, hakemli saygın dergilerde yayınlanmış klinik araştırmalarla desteklidir. Kanser başta olmak üzere birçok alanda yapılmış ve devam eden çalışmalarda Arabinoksilan MGN-3 bileşiğinin NK, T ve B hücrelerinin aktivitesini belirgin oranda artırdığı gösterilmiştir. Tamamlayıcı özelliğini destekleyen çalışma sonuçları ve vaka raporları gelecekte yapılacak çalışmalar için araştırmacılara ilham vermektedir.

DOĞAL ve GDO’suz
Arabinoksilan MGN-3 pirinç kepeğinden Shiitake mantarı enzimleri ile üretilen doğal bir bileşendir. Yapısında sentetik kimyasal veya genetiği değiştirilmiş organizma (GDO) içermez.

KOLAY KULLANIM
Bi.Bran®, 250 mg. yutması kolay tabletler ve 1000 mg. saşe (çözünür toz) formlarda lezzetli bir destek olarak Bi.Bran’ın kullanımı kolaydır. Tablet formu yemeklerden yarım saat sonra bir bardak su ile saşe formu ise yine yemeklerden yarım saat sonra bir bardak suya karıştırılarak içilir.

HIZLI ETKİ
Bi.Bran®’ın pozitif etkisi ilk kullanımdan itibaren birkaç günde başlar ve birkaç haftada zirve etkinin %90’ına ulaşır.

UZUN DÖNEM ETKİ
Arabinoksilan MGN-3 pek çok immünmodülatör ve takviyeye göre faydalarını daha uzun süre göstermeye devam eder.

ETKİLEŞİMSİZ
Arabinoksilan MGN-3 kullanımıyla ilgili herhangi bir yan etki rapor edilmemiştir. Avrupa ve Amerika’da binlerce kişi uzun yıllardır herhangi bir problemle karşılaşmadan kullanmıştır. (Çözünür diyet lifi kaynaklı olmasına rağmen laksatif etkisi yoktur.)

YÜKSEK KALİTEDE ÜRETİM
Bi.Bran®, Daiwa Pharmaceutical ( Bi.Bran® MGN-3 geliştiricileri) tarafından Japon Sağlık Bakanlığı, Avrupa ve ABD gıda standartlarına uygun olarak Japonya'da üretilmektedir.

VEGAN KULLANIMA UYGUN
Bi.Bran®, vejeteryan ve vegan kullanıma uygundur.