Doğadan gelen sağlık...


Arabinoksilan MGN-3 Şimdi Healthco güvencesiyle Türkiye’de


Dünya’da 50’den fazla ülkede, 20 yılı aşkın süredir immunobran, biobran isimleriyle de bilinen MGN-3 Arabinoksilan gücü şimdi Healthco güvencesiyle Bi.Bran markasıyla Türkiye’de!

Bi.Bran


Japonya'da pirinç kepeği arabinoksilanından shiitake mantar enzimleri kullanılarak patentli teknolojilerle üretilir.

NK Hücre Aktivasyonu

Bi.Bran® içeriği olan Arabinoksilan MGN-3, bağışıklık sistemi hücrelerinden NK(Natural Killer - Doğal Öldürücü), T ve B hücrelerin fonksiyonunu artırma özelliğine sahiptir.Bi.Bran

Arabinoksilan Bileşenin Gücü

Hemen Satın AlBi.Bran MGN-3’ün Faydaları
Kolay emilim

Toksik olmayan

Araştırmalar tarafından desteklenen

Hızlı etki

Ek avantajlarDaha Fazla
}

ARABİNOKSİLAN MGN-3Arabinoksilan MGN-3 bileşeni, pirinç kepeğinden Shiitake mantarı enzimleri kullanılarak patentli teknolojilerle elde edilen ve 20 yıldır tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir takviye edici gıdadır.


TAMAMLAYICI TAM DESTEKArabinoksilan MGN-3 tam destek sağlayan gücünü kanserden hepatite, irritabl barsak sendromundan AIDS ve kronik yorgunluğa pek çok alanda yapılmış klinik çalışmalardan ve standartlara uygun üretiminden alır.


Daha Fazla

Viral Hastalıklarla MücadeleViral hastalıklarla mücadelede bağışıklık sistemi hücrelerinin fonksiyonlarının düzgün olması çok önemlidir. Arabinoksilan MGN-3 virüsleri imha eden doğal savaşçı hücrelerimizin sayısını ve aktivitesini artırarak savunmamızı güçlü tutar.


Daha Fazla